Blog Detail

BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile Temassız İncelme Nedir ve BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile Temassız İncelme Kimlere Uygulanır

Günümüzde uzun ve stresli çalışma saatleri, trafikte geçirilen uzun zamanlar hareketsiz yaşamlara o da vücudumuzda sinsice biriken yağ yastıkcıklarına neden oluyor. Göbek ve çevresinde, belde, bacak iç ve dışlarında, kollarda biriken fazla yağlarımızdan kurtulmak için çoğunlukla diyet ve spor da yetersiz kalıyor. Ameliyatsız  bölgesel zayıflama adına farklı teknolojiler kullanılmakta ve bölgesel incelme hedeflenmektedir. BTL Vanquish ME temassız estetik ve temassız incelme sağlaması ile diğer tüm teknolojilerden ayrılmaktadır. BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme kalp pili olan, gebelik döneminde olan kişiler dışında bölgesel zayıflama isteyen herkese uygulanır.BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme seans fiyatı nedir?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme, karın çevresi, bel bölgesi, sırt bölgesi, iç ve dış bacaklar, kollara uygulanabilen bir yöntemdir. Fiyatlandırma uygulama yapılacak vücut bölgesine, uygulama süresine, planlanan seans sayısına göre değişmektedir. BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelmede fiyatlamadan önce vücut bölgelerinin değerlendirilmesi ve uygun tedavinin planlanması gerekir. Bazen bu planlamaya bölgesel incelme ile beraber selülit tedavisi de eşlik edebilir.BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme güvenli midir?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme de radyofrekans seçici bir şekilde yağ dokuyu hedefler, deri yüzeyine yada iç organlara herhangi bir zararı yoktur. Yapılan klinik çalışmalarda yağ dokudaki incelme gösterilmiş ve FDA onayını almıştır. BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme de uygulamalar temas etmeden yapıldığı için kişiden kişiye herhangi bir hastalığın bulaşma riski de yoktur.
0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.