Vanquish Me İle Temassız Estetik: Vanquish me ile temassız estetik,  acısız, ağrısız, temassız incelme sağlayan yeni bir teknolojidir.

Günümüzde düzensiz beslenme, iş yoğunluğuna bağlı spora vakit ayıramama, arabalarda ya da ofislerde geçen uzun saatler ve hareketsiz hayatlar pekçoğumuzun sıkıntısı. Bu monotonluğun üzerine içten içe kalıplaşan ve yavaş yavaş büyüyen bir yağ kitlemiz var. Benim hiç bir şeye vaktim yok yada incelmek isterim ama ağrı, acı istemem diyenlerdenseniz Vanquish ME tam size göre…

Amerika ve Avrupa’da son derece popüler bir cihaz olan BTL Vanquish ME, kişiye temas etmeden bölgesel ve kalıplaşmış yağları bulan ve eşit derecede yok eden son teknoloji ve muadili olmayan bir sistem. Vanquish me selektif radyofrekans teknolojisi sayesinde,  başlığında bulunan pek çok elektrot ile doku içindeki yağı hedef alır. İşlem sırasında cilt, kas doku ve yağ doku farklı ısınır. Cilt çok daha düşük ısılarda iken yağ erime noktasında ısınır ve homojen bir çözünme sağlanır. Diyetle, sporla eritilemeyen özellikle göbek çevresi, “ love handle” da denen yan yağlar, bacak içleri ve dışlarında biriken yağ dokuya etki eder. Dolayısı ile lokalize eritilemeyen yağ doku erimeye ve vücut şekil almaya başlar.

Vanquish Me İle Temassız Estetik Güvenli Bir Uygulama Mıdır?

VANQUISH ME pek çok klinik çalışmanın ardından Amerika sağlık örgütü FDA den çevresel yağ yok etme onayı (circumferantial fat reduction)  almış bir teknolojidir. Güvenli ve konforlu bir uygulama sağlar.

Vanquish Me İle Temassız Estetik İşlem Süresi Ne Kadardır?

Vanquish me ile temassız incelme  genellikle 4 seans olarak planlanır. Herbir seans 30-45 dakika sürer. Seans aralıkları genellikle bir hafta olacak şekilde uygulanır. Uygulama acısız ve ağrısız gerçekleşir dolayısı ile işlem sırasında kitap okuyabilir yada uyuyabilirsiniz. İşlem sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.