BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik Temassız İncelmeyi Nasıl Sağlıyor?

Bölgesel incelmede son teknoloji BTL Vanquish ME temassız estetik yağ dokusuna seçici bir şekilde etki ederek homojen ısınma ile yağ dokuda erime sağlar. BTL Vanquish ME ile temassız estetik ile yağ dokuya spesifik bir şekilde temassız incelme sağlanırken derinin yüzeyi ve iç organlar korunur. BTL Vanquish ME temassız estetik temassız geniş başlık içinde bulunan multipolar radyofrekans ile bir alan oluşturur ve oluşan enerjinin yağ dokuya fokuslanmasını sağlayarak temassız incelmeye neden olur.

BTL Vanquish ME ile temassız estetik ile temassız incelme sağlamak için uygulama yapılırken uygulama başlığı uygulanacak alana bir parmak mesafe kalacak şekilde yaklaştırılarak yerleştirilir. BTL Vanquish ME ile temassız estetik cihazı uygulama sırasında hiçbir alana temas etmez. Temassız estetik ile temassız incelme uygulaması bölgesel incelme istenilen tüm alanlarda kullanılabilir. Özellikle göbek çevresinde, bel bölgesinde, üst bacak iç ve dış kısımda, kol içlerinde, sırt bölgesinde yoğunlaşmış bölgesel fazlalıkların eritilmesinde kullanılır. Ameliyatsız bölgesel incelme uygulanacak alana göre, bu alandaki yağ doku yoğunluğuna göre farklı başlıklar kullanılarak farklı sürelerde temassız incelme işlemi yapılır. Temassız incelme, karın bölgesinde, bel çevresinde, bacaklarda, kollarda, sırt bölgesinde farklı süre ve dozlarda uygulanır.

Temassız estetik ile temassız incelme haftada bir aralıklarla dört seans planlanır. Her bir uygulama 30-45 dakika sürer. Temassız estetik ile temassız incelme ağrısız ve acısızdır. İşlem sırasında uyuyabilir yada kitap okuyabilirsiniz.

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme  seans aralarında kendini göstermekte ancak radyofrekansın dokuda sıkılaşma etkisi Zaman içinde devam etmektedir. Farklı bölgesel incelme teknikleri ile kombine edilebilir. Tüm uygulamalarda olduğu gibi temassız estetik uygulamasında da öncelikle kişiyi değerlendirmek ve en uygun yöntemi belirlemek gerekmektedir.

0 Yorum Mevcut

Yorum Yaz

Your email address will not be published.