Saten Yüz ve Boyun Germe Uygulaması Yüz ve Boyun Bölgesine Aynı Seansta Uygulanabilir Mi?

Saten yüz ve boyun germe uygulaması aynı seansta yapılabilir. Uygulama yapılacak bölgelerde ihtiyaca göre belirlenecek sürelerle göz çevresi, orta yüz, alt yüz ve boyun bölgesi aynı seansta çalışılabilir.

Saten yüz ve boyun germe uygulaması diğer cilt gençleştirme yöntemleri ile aynı seansta uygulanabilir mi?

Saten yüz ve boyun germe uygulamasını yaptıktan sonra, botulinum toxin (botox, dysport ), çeşitli anatomik alanlara ( yanak dolgusu, çene dolgusu, nazolabiyal çizgilerin dolgusu, dudak dolgusu ) dolgu yapılabilir. Ancak, saten yüz ve boyun germe uygulaması fokuslanmış radyofrekans enerjisi ile dokuda ısınmaya neden olduğundan, uygulanan botulinum toxin (botox, dysport) ve dolgunun dokuda etkisinin daha uzun olabilmesi için saten yüz ve boyun germe uygulamasının dört seansını tamamlamış olmayı tercih ederim. Diğer cilt gençleştirme yöntemlerinden olan vitamin, mineral enjeksiyonları, mezolifting, PRP gibi uygulamalar da saten yüz ve boyun germe seanslarının ardından uygulanabilir.

Saten el uygulaması, el için uygulanan diğer el gençleştirme methodları ile kombine edilebilir mi?

Saten el uygulaması ile hedef, dokunun yaşla azalan kolajen rezervini yerine koymak, canlandırmak ve bir miktar sıkılığını artırmaktır. Saten el uygulaması ile bu uyarıların verilmesinin ardından deri altında hacim sağlamak amaçlı çapraz bağlı hyaluronik asit ile el dolgusu uygulamaları yapılabilir. El üzerindeki derinin nemliliğini artırmak amaçlı ise, hem nem desteği veren hem de vitamin, mineral ihtiyacını karşılayan ışık dolgu uygulamaları yapılabilir.

Saten yüz ve boyun germe etkilerini ne zaman görmeye başlarım ?

Saten yüz ve boyun germe uygulamasının hemen ardından oluşan liftingi görmekle birlikte asıl hedefimiz iki ay içinde oluşacak yeni kolajen ve dokuda kalıcı olacak yavaş gelişen lifting. Yeni kolajen yapım süreci altı aya kadar devam eder. Sonrasında dokuda oluşan iyilik hali genetik zeminde herkeste değişen çevresel faktörlerin etkisinde olabildiğince devam eder. Dengeli beslenmek, düzenli uyumak, sigara, alkol gibi maddeleri kullanmamak, yeteri kadar su tüketmek, cilt gençleştirme yöntemlerinin hemen hepsine destek olacak çevresel faktörlerdir.

Saten yüz ve boyun germe uygulamasının fiyatları nedir?

Saten yüz ve boyun germe ve saten el uygulamasının fiyatlandırması, uygulama yapılacak alan genişliğine göre belirlenir. Saten yüz ve boyun germe, sadece göz çevresi, orta ve alt yüz, boyun veya el şeklinde planlanabileceği gibi tüm bu alanları içeren tek bir uygulama olarak da planlanabilir.

0 Yorum Mevcut

Yorum Yaz

Your email address will not be published.