BTL Vanquish ME Temassız Estetik İle Temassız İncelme Kimlere Uygulanır?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme, sporla ve diyet ile eritilememiş lokalize yağlanması olan kişilerde, normal kiloya sahip ancak göbek çevresinde, bel yanlarında, bacak iç ve dışlarında yada kollarında lokalize yağlanması olan kişilerde, kilo verme sürecinde tedaviyi hızlandırmak amaçlı özellikle de akustik dalga terapisi ile kombine kullanımda bağ dokuyu şekillendirerek sarkmaya karşı etkinlik istediğimiz durumlarda kullanılır.BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme kimlere uygulanmaz ?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme tedavisi kalp pili olan kişilere, uygulama alanında metal implantı olan kişilere, gebelere uygulanmaz.BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme uygulamasının özel bir zamanı var mıdır ?

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme her mevsim sağlanabilir. Uygulama alanında iyileşme gerektirecek herhangi bir sıkıntıya, kızarıklığa, ödeme neden olmadığı için yaz yada kış ayları farketmeksizin temassız incelme uygulaması yapılabilir.
BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme uygulamasının ardından kişiler günlük hayatlarına devam edebilirler.
BTL Vanquish ME temassız BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelmeestetik ile temassız incelme uygulama öncesinde veya sonrasında dikkat edilmesi gereken durumlar nelerdir ?
BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme seanslarından önce ve sonra yani seans aralarındaki dönemde bol su tüketmek gerekmektedir. Günlük ikibuçuk, üç litre su tüketiminin sağlanması tedavinin başarısı için gereklidir.
BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme uygulama seansları arasında merdivenleri asansör kullanmadan çıkmak, günlük aktiviteleri yürüyerek sağlamak enerjinin yakımını kolaylaştıracağı için faydalı olacaktır.
BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme seansları arasında bol karbonhidratlı ve kalorili beslenmek bir yandan eritilen yağların yerine yenilerini koyacağı için dikkat edilmesi gereken bir durumdur.
0 Yorum Mevcut

Yorum Yaz

Your email address will not be published.