vanquish me incelme

Tag Archives: vanquish me incelme

BTL Vanquish ME Temassız Estetik İle Bölgesel İncelme Nasıl Sağlanır?

Her geçen gün artan iş yoğunluğumuzun arasında daha az hareket eder hale geldik. Dolayısıyla günlük beslenme düzenimiz de bu koşuşturmaya bağlı olarak hazır gıdalardan oluşmaya başladı ve karbonhidrattan zengin hale geldi. Bir kısmımızın metabolizması genetik olarak hızlı. Onlar şanslı olan grup ancak pek çoğumuzun zaten zayıf olan metabolizması değişen günümüz koşullarıyla da giderek zayıflamakta. Sonuç … Continue reading BTL Vanquish ME Temassız Estetik İle Bölgesel İncelme Nasıl Sağlanır?

Vanquish me ile temassız estetik, acısız, ağrısız, temassız incelme sağlayan yeni bir teknolojidir. Vanquish me selektif radyofrekans teknolojisidir. Vanquish me başlığında bulunan pek çok elektrot sayesinde doku içindeki yağı hedef alır. Vanquish meile işlem sırasında cilt, kas doku ve yağ doku farklı ısınır. Cilt çok daha düşük ısılarda iken yağ erime noktasında ısınır. Homojen bir … Continue reading Vanquish Me ile Temassız Estetik

BTL Vanquish ME temassız estetik ile temassız incelme, sporla ve diyet ile eritilememiş lokalize yağlanması olan kişilerde, normal kiloya sahip ancak göbek çevresinde, bel yanlarında, bacak iç ve dışlarında yada kollarında lokalize yağlanması olan kişilerde, kilo verme sürecinde tedaviyi hızlandırmak amaçlı özellikle de akustik dalga terapisi ile kombine kullanımda bağ dokuyu şekillendirerek sarkmaya karşı etkinlik … Continue reading BTL Vanquish ME Temassız Estetik İle Temassız İncelme Kimlere Uygulanır?

Günümüzde uzun ve stresli çalışma saatleri, trafikte geçirilen uzun zamanlar hareketsiz yaşamlara o da vücudumuzda sinsice biriken yağ yastıkcıklarına neden oluyor. Göbek ve çevresinde, belde, bacak iç ve dışlarında, kollarda biriken fazla yağlarımızdan kurtulmak için çoğunlukla diyet ve spor da yetersiz kalıyor. Ameliyatsız  bölgesel zayıflama adına farklı teknolojiler kullanılmakta ve bölgesel incelme hedeflenmektedir. BTL Vanquish … Continue reading BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile Temassız İncelme Nedir ve BTL Vanquish ME Temassız Estetik ile Temassız İncelme Kimlere Uygulanır

BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik Temassız İncelmeyi Nasıl Sağlıyor?

Bölgesel incelmede son teknoloji BTL Vanquish ME temassız estetik yağ dokusuna seçici bir şekilde etki ederek homojen ısınma ile yağ dokuda erime sağlar. BTL Vanquish ME ile temassız estetik ile yağ dokuya spesifik bir şekilde temassız incelme sağlanırken derinin yüzeyi ve iç organlar korunur. BTL Vanquish ME temassız estetik temassız geniş başlık içinde bulunan multipolar … Continue reading BTL Vanquish ME ile Temassız Estetik Temassız İncelmeyi Nasıl Sağlıyor?